BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜMRE BAŞKANLARIYLA MÜFREDAT TOPLANTISI YAPILDI

ZÜMRE BAŞKANLARIYLA MÜFREDAT TOPLANTISI YAPILDI

İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim kurumlarında ortak ve seçmeli ders olarak uygulanacak öğretim programlarının değerlendirilmesi, sadeleştirilmesi, güncellenmesi ve geliştirilmesi çalışmalarını il bazında değerlendirmek ve Ortaöğretimde Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Felsefe, İngilizce, Almanca, Beden Eğitimi, Rehberlik, İHL Meslek Dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Görsel Sanatlar, Müzik ve Bilişim Teknolojileri İlköğretimde ise Rehberlik, Özel Eğitim, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji ve Tasarım branşlarının zümre başkanları ile müfredat değişikliğini görüşmek üzere Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz başkanlığında toplantı yapıldı.

 Şube Müdürlerimiz Mustafa Güldemir ve Recai Yörük’ün organize ettiği toplantılar İlköğretim ve Ortaöğretim olmak üzere iki oturumda gerçekleştirildi. Toplantılarda Zümre Başkanları müfredat geliştirilmesi çalışmaları hakkında Yusuf Cengiz’le hazırlamış oldukları görüşlerini paylaştılar. Yapılması planlanan müfredat değişikliği zümre başkanlarıyla istişare edildi. Toplantılar sonrası hazırlanan rapor Milli Eğitim Bakanlığına sunulacak.

24-03-201724-03-201724-03-201724-03-201724-03-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.