BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zirve10 eTwinning Çalıştayı Başladı

Zirve10 eTwinning Çalıştayı Başladı

10 İl Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning İl Koordinatörleri ve Ulusal Destek Servisi tarafından organize edilen "Zirve10 eTwinning Çalıştayı" başladı. 

Açılış oturumuna, Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan Bücük, İl Milli Eğitim Müdürleri, ilgili şube müdürleri, eTwinning Türkiye Kooridnatörü M. Fatih Döğer, Ulusal Destek Servisi Mesleki ve Pedagojik Gelişim Sorumlusu Dr. Hülya Bal ve zoom platformu üzerinden öğretmenlerimiz katıldı. 

Açılış konuşmalarında söz alan İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, salgın döneminde eğitimin uzaktan gerçekleşmesi nedeniyle öğretmenlerimizin teknoloji okuryazarlığı becerilerine sahip olması gerçeğinin ortaya çıktığını belirterek, eTwinning projelerini yürüten öğretmenlerimizin bu sürece daha kolay uyum sağladıklarını vurguladı. Çalıştayda öğretmenlerimizin bilimsel araştırma yöntemlerini öğreneceğini ve bilgi iletişim teknolojilerinde yeterliliklerini geliştireceğini belirterek çalıştayın verimli geçmesini temenni etti. 

Çalıştay, eTwinning Zirve ONline youtube kanalında canlı olarak yayınlandı.  

23-03-2021

23-03-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.