BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜKÜMLÜLER OKULLARI GÜZELLEŞTİRDİ

YÜKÜMLÜLER OKULLARI GÜZELLEŞTİRDİ

 

Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolünce denetimli serbestlik kapsamında çalışan yükümlüler kamu hizmeti yaptı.

Yarıyıl tatilinde Bolu İmam Hatip Ortaokulu, Bolu Merkez Anaokulu ve BAİBÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda çalışarak okul bina ve bahçelerini öğrencilerin kullanımı için güzelleştiren yükümlülere Bolu İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törenle teşekkür belgesi verildi.

Törene Bolu Vali Yardımcısı İlhan Turgut, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, BAİBÜ Rektörü Mustafa Alişarlı, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Kunuk, Denetimli Serbestlik Müdürü Ahmet Tenlik, yekililer ve kamu hizmetinde bulunan yükümlüler katıldı.

Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman yaptığı konuşmada “2006 yılında teşkilatlanmaya başlayan Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüze çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Adalet Bakanımız ve Milli Eğitim Bakanımızın başlattığı okullarımızı güzelleştirme protokolü kapsamında biz de Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve BAİBÜ rektörlüğümüzle işbirliği yaparak okullarımızın temizlik boya badana işlemlerini gerçekleştirmek üzere arkadaşlarımızı görevlendirdik. Bütün kamu kurumlarımızla bu işbirliğine açığız. Bu programın bir amacı da esasen Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzün ilimizde tanıtılması oldu. Çalışmaların Bolu’ya hayırlı olmasını diliyorum.“ dedi.

Bolu İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen tören, yarıyıl tatilini fırsat bilip okullardaki bazı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çalışan yükümlülerin Bolu protokolünün elinden teşekkür belgesi almasıyla son buldu. 

01-02-201901-02-201901-02-201901-02-201901-02-2019

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.