BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI
![YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2019_12/19103338_DSC_0282.jpg)
Çimento Çaydurt İlkokulunda Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Bolu belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mansur Şen ve Müdürlük yöneticilerimizin katılımıyla 12-18 Aralık Tutum, yatırım ve Türk Malları Haftası kutlandı. Öğrenciler yöre kültürü ve lezzetlerini tanıtmak için sergi açtı. Programda; Bolu, Çaydurt ve civar köylerin yöresel lezzetleri, yapılış aşamaları ile birlikte tanıtıldı.