BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni döneme hazırız
![Yeni döneme hazırız](/meb_iys_dosyalar/2020_09/08222934_WhatsApp_Image_2020-09-08_at_16.37.59.jpg)
İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, ilimiz merkezinde bulunan ilkokul müdürleriyle müdürlüğümüz toplantı salonunda bir araya geldi. Sarıcı, ilkokul müdürlerimiz ile 2020-2021 Eğitim-öğretim yılı hazırlıklarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunarak eğitim öğretimin sorunsuz olarak başlamasi hususunda okul müdürlerimizin hassasiyetle tedbirlere riayet etmelerini istedi.
![08-09-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_09/k_08222907_WhatsApp_Image_2020-09-08_at_16.37.58.jpg)
![08-09-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_09/k_08222909_WhatsApp_Image_2020-09-08_at_16.37.59.jpg)