BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFALI ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞMALAR DEVAM EDİYOR
![VEFALI ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞMALAR DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_06/16203223__DSC0015.jpg)
Müdürümüz Cemil Sarıcı, koronavirüs salgını sürecinde Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen Bolu Eğitim Yarışmaları'nda görev alan komisyon üyesi öğretmenlerle bir araya geldi. Sürecin ve yarışmaların değerlendirildiği toplantıda Müdürümüz Cemil Sarıcı, öğretmenlerimize gayretlerinden ötürü teşekkür ederek belge takdim etti.