BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ülkemizi Hollanda'da Temsil Eden Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerimizden İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'ya Ziyaret
![Ülkemizi Hollanda'da Temsil Eden Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerimizden İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'ya Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_03/16140535__DSC0108.jpg)
2021-2022 eğitim öğretim döneminde Bolu Sosyal Bilimler Lisesi'nin de ortaklığını yaptığı 'Fairy Tales That Unite Us' isimli Erasmus+ Öğrenci -Öğretmen hareketliliğinin ilk ayağı olan Hollanda hareketliliği sonrası projede yer alan öğrenci ve öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'yı ziyaret etti.