BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMASI KOMİSYONUNDAN ZİYARET

UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMASI KOMİSYONUNDAN ZİYARET

Bir Sivil Toplum Organizasyonu olan ” Ufka YolculukKültür Yarışmaları”nın tanıtımını yapmak için Komisyon Üyeleri İl Tarım Müdürü İsmail Taş, Öğretim Üyesi Dr. Ayhan Çetinkaya, Komisyon Başkanı Muhammet Perçin ve Kulüp Önderi Mustafa Tanrıkulu ;  Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e ziyarette bulundular.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının Bolu organizasyonunu yapan Kartalkaya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Önderi Mustafa Tanrıkulu, Milli Eğitim Müdürümüze Kulüpleri ve  izcilik çalışmaları hakkında bilgi vererek  amaçlarının izcilerin milli ve manevi yönden gelişimlerine katkıda bulunmak olduğunu  belirtti.

Türkiye’nin en büyük sivil yarışması olma özelliğini taşıyan yarışmanın uluslararası nitelikte olduğunu ifade eden Perçin, büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldığını ifade etti. Uluslararası çapta organize edilen 5’inci Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın başvurularının 19 Şubat´ta sona ereceğini ve yarışma hedefinin 1 milyon katılım olduğunu, yarışmanın bu seneki konusunun “Kur’an-ı Kerim’in Türkçe Anlamı” olduğunu belirtti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, oluşturulan komisyonun yaptığı sosyal projelerle aldıkları sorumluluğun takdire değer olduğunu ve Milli Eğitim Müdürlüğünün böylesine anlamlı ve geniş kitlelere hitap eden kapsamlı çalışmaları desteklediğini belirtti.

17-02-201717-02-201717-02-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.