TÜRK EĞİTİM-SENDEN ZİYARET
![TÜRK EĞİTİM-SENDEN ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2019_04/10140840_DSC_0338.jpg)
Türk Eğitim-Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş ve Genel Başkan yardımcısı Selahattin Dolğun ile birlikte Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı Erhan Bayram ve yönetim kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe’ye ziyarette bulundular.
Sohbet ortamında geçen ziyarette Türk Eğitim-Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş ve Genel Başkan yardımcısı Selahattin Dolğun geçtiğimiz Şubat ayında Bolu Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Tepe’ye hayırlı olsun dileklerini ilettiler.