TÜBİTAK PROGRAMLARI TANITILDI
![TÜBİTAK PROGRAMLARI TANITILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_11/01163624_DSC_0028.jpg)
Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde TÜBİTAK Destek Programları Tanıtımı düzenlendi. Programa Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Ayaz, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muvafık Kılıç, okul müdürleri ve akademisyenler katıldı.
Programda TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İlker Murat AR ve TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkan V. Prof. Dr. Şemsettin Türköz 4004 TÜBİTAK Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı, 4005 TÜBİTAK Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı ve 4007 TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programını katılımcılara anlattı. Program katılımcıların sorularının cevaplandırılmasıyla son buldu.