BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak Birincilerinden İl Müdürümüze Ziyaret

Tübitak Birincilerinden İl Müdürümüze Ziyaret

          TÜBİTAK 2020 Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finalleri'nde "Robotik Kodlama" alanında "Kilitle Devreye Giren WC Sistemi ve Kaynakların Tasarrufuna Olası Etkisi" adlı projeleriyle Türkiye Birincisi olan Göynük Ortaokulu öğrencileri Ceren Utaş, Beliz Zeynep Oktay, aileleri ve danışman öğretmen Sezai Güvenman, Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Yüksel ile birlikte İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'ya bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyaret esnasında projenin çıkış fikri, oluşturma süreçleri ve karşılaştıkları zorlukları nasıl bertaraf ettikleri ile ilgili İl Müdürümüz Sarıcı'yı bilgilendiren öğrencilerimiz, sonuçtan oldukça memnun olduklarını belirterek bu başarıyı ilimize armağan ettiklerini belirttiler. 

          Verdikleri emekler ve başarılı çalışmalardan dolayı öğrenci ve öğretmenlerini tebrik eden Sarıcı, geleceğin yenilik ve girişimcilikle daha güzel olacağını belirterek, yenilikçi projeleri olan bütün öğrenci ve öğretmenlerimizi İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman destekleyeceğimizi belirtti. Öğrencilerimize birer teşekkür belgesi eşliğinde küçük hediyeler veren Sarıcı, danışman öğretmen Sezai Güvenman'a da başarı belgesi verdi.   

 

16-12-202016-12-202016-12-2020

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.