BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taziye Mesajı
![Taziye Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/02154416_kutluolsun1.jpg)
İzzet Baysal Meslekî Eğitim Merkezi personelimiz Atilla Temizel, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyorum.
İzzet Baysal Meslekî Eğitim Merkezi personelimiz Atilla Temizel, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyorum.
TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.