BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit ve Gazi Çocuklarımız İçin Bir Dizi Etkinlik Gerçekleştirildi

Şehit ve Gazi Çocuklarımız İçin Bir Dizi Etkinlik Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde şehit ve gazi ailelerimiz için bir program düzenlendi. Merkez ilçede öğrenim çağında olan şehit ve gazi çocukları ve aileleri için Bolu Gençlik Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Bolu Valisi Ahmet Ümit'in eşi Sayın Şengül Ümit, il protokolü, şehit ve gazi aileleri katıldı. 

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, şehit ve gazilerimizin bu vatan için yaptıklarını asla ödeyemeyeceğimizi belirterek, çocuklarının bizlere emanet olduğunu ve bu emanete sonuna kadar sahip çıkacağımızı belirtti. 

Etkinlik kapsamında şehit ve gazi ailelerine Geleneksel Türk Okçuluğu hakkında bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimiz okçuluk ile ilgili bilgi edinerek deneme atışları yaptılar.

Şehit ve gazi eşlerine ise kısa bir miyuki boncuk atölye çalışması yaptırıldı. Programın devamında has odada çay ikramı eşliğinde Bolu Müftü Yardımcısı Fadime Arslan tarafından kısa bir sohbet gerçekleştirildi. 

Sayın Valimizin Eşi Şengül Ümit tarafından çocuklarımıza hediye takdimi yapıldıktan sonra ailelerimize yemek ikramı yapıldı. 

 

10-03-202110-03-202110-03-202110-03-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.