BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sakarya Ortaokulundaki Başarılı Öğretmenlere Başarı Belgesi Verildi
![Sakarya Ortaokulundaki Başarılı Öğretmenlere Başarı Belgesi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_28074549_dsc_0091.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu 26.10.2015 Pazartesi günü Sakarya Ortaokuluna yapmış olduğu ziyarette, liselere geçiş ortak sınavlarında Fen ve Teknoloji dersinde İlimizde 1. Olan Sakarya Ortaokulu B şubesi öğrencilerinin Fen ve Teknoloji öğretmeni Ebru Özşahin ve Yabancı Dil dersinde ilimizde 1. olan B şubesi öğrencilerinin Yabancı Dil öğretmeni Ferzan Atay’a başarı belgesi vermiştir.