BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ"

"BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ"

 

2018-2019 eğitim öğretim yılı birinci dönemini bugün tamamlıyoruz. İlimizde 49.800 öğrencimiz karnelerine kavuşuyor.  Karneler sadece öğrencilerimizin performansını göstermez aynı zamanda öğretmenlerimizin, velilerimizin ve idarecilerimizin çalışmalarını gösterir. Yoğun geçen bir dönemin sonuna geldiğimizde bir kez daha görüyorum ki BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ. Ülkesini seven, insanlığı düşünen, cana değer veren ve bunlar için durmaksızın tüm gücüyle dayanışma içerisinde çalışan kocaman güzel bir aile.

Sevgili öğrenciler, dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayretten dolayı hepinizi tebrik ederim. Yarıyıl tatilinde bol bol dinlenin ikinci döneme daha hazırlıklı gelin. Karne notları iyi olan öğrencilerimizin rehavete kapılmamaları gerektiği gibi düşük notu olan öğrencilerimizin de ümitsizliğe kapılmaması gerektiğini, eğitimin bir dönemden ibaret olmadığını ömür boyu devam ettiğini hatırlatmak isterim.

Değerli veliler, çocuklarımızın karnelerini değerlendirirken notlara odaklanmak yerine çocuğumuzun ilgi alanlarını fark etmeye, hayatta en çok neye ihtiyacı olduğunu belirlemeye çalışmamız çocuğumuzun sağlıklı bir birey olarak kendini tanımasına ve milletimize yüksek fayda sağlamasına katkıda bulunacaktır. Çocuklarımız için temin ettiğimiz maddi destek kadar onlara sunacağımız manevi desteğe, sevgiye ve huzurlu bir aile ortamına daha fazla ihtiyaçları olduğunu unutmayalım.

Yüksek tempoda geçen birinci dönemin sonunda ailemiz dinlenmeyi hak ediyor, tatile çıkıyoruz. Dönem boyunca eğitime katkı veren tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                        İbrahim KUNUK

                                                                                                                                                                                                                                                                     Bolu Milli Eğitim Müdür Vekili

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.