BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE SINIFTAN ÜRETİME" PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

"BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE SINIFTAN ÜRETİME" PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

4 Aralık Cuma günü Mimar İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Zekeriya Öztürk, Müdür Baş Yardımcısı Suat Altok ve Bilişim Teknolojileri Alanı Atölye Şefi Gürhan Çerkez “Bilişim Teknolojilerinde Sınıftan Üretime”  Projesinin detaylarını görüşmek üzere Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Koordinatörlüğünü Mimar İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yürüttüğü Eramus+ pragramı projesinde Çankırı Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İstanbul Maçka Akif Tuncel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ortak okullar olarak yer alacak.

Proje kapsamında her okuldan 12’şer öğrenci, 2’şer Bilişim Teknolojileri Öğretmeni refakatçiliğinde Polonya’nın Wroclaw şehrinde Avrupa standartlarında çalışan işletmelerde kaliteli bir staj çalışması yapacak.

 

Bir yıl sürecek olan “Bilişim Teknolojilerinde Sınıftan Üretime” projesiyle öğrenci ve personel hareketliliği yaşanacak, öğrencilerimizin Avrupa’daki iş hayatını tanımaları ve daha nitelikli kalifiye elemanlar olarak bölgemizdeki işletmelerin kalitesini arttırmaları sağlanacak. 

04-01-201704-01-201704-01-201704-01-201704-01-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.