BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize ''Güvenli İnternet Günü'' Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize ''Güvenli İnternet Günü'' Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_02/06150137_img_4009.jpg)
Müdürlüğümüz ve Bolu İl Emniyet Müdürlüğü SİBERAY Şubesi işbirliği ile Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize yönelik alanında uzman kişiler tarafından ''Güvenli İnternet Günü'' konulu bilgilendirme toplantısı Müdürlüğümüz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.