BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PROJELERİN ALTYAPISI KONUŞULDU
![PROJELERİN ALTYAPISI KONUŞULDU](/meb_iys_dosyalar/2017_09/28162706_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz Başkanlığında müdürlüğümüz bünyesinde bulunan Araştırma, Strateji Planlama ve Kalite Geliştirme birimiyle 2017-2018 eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı.
Toplantıda ilimizde 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaliteyi artırmak amaçlı uygulanması planlanan yerel ve ulusal projeler ele alındı.