PROJE YAZIM TOPLANTISI YAPILDI
![PROJE YAZIM TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03093545_DSC_0009.jpg)
Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda ilimizde görev yapan proje yetkilisi idareci ve öğretmenlerle toplantı yapıldı. Ar-Ge birimi çalışanlarımızın proje yazımı ve proje kabul şartlarını anlattığı toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, “Sizden ricam her okulumuz elini taşın altında koysun, proje yazsın. Çalışmalarınızın her aşamasında Ar-Ge birimimiz yanınızda olacak, karşılaştığınız her engelde bizden destek göreceksiniz. Ben inanıyorum ki bu sene ulusal ve uluslararası proje kabul sayımız ciddi bir artış gösterecektir.” İfadelerini kullandı.