BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

PROJE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

 

PROJE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimince hazırlanan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansının desteklediği TÜBİTAK eğitim semineri düzenlendi. 2 gün sürecek eğitim seminerinin açılışlına Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Muvafık Kılıç ve Levent Şener, Bolu MARKA Yatırım Destek Ofisi Sorumlusu Tolga Kaya öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ar-Ge Biriminde Süleyman Yardımcının ilimizde biten ve devam eden projelerin istatistiklerini ve amaçlarını anlattığı sunumla başlayan açılış programında Bahçeşehir Üniversitesi Araştırma Görevlisi Fatih Kürşat Cansu TÜBİTAK proje hazırlama eğitimi verdi.

 

Programda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, “Bizim asıl hedefimiz öğrencilerimizi yetiştirmek ve başarılı bireyler olmasını sağlamaktır. Başbakanımızın 2019’a kadar hedef koyduğu tekli öğretime geçişi biz Bolu’da gerçekleştirdik. Akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif yönden başarılı öğrenciler yetiştirmek için tüm eğitim camiamızla çalışıyoruz. Okul proje ve yatırımlarımızın yanı sıra bilimsel çalışmalarımız da devam ediyor. Geldiğim günden bu yana Ar-Ge ekibimizle daha fazla ve daha dolu projeler yapmak için sıkı çalışıyor ve bu doğrultuda TÜBİTAK, Marka ve Avrupa Birliği projeleri çalışmalarımızı arttırıyoruz. Eğitim seminerlerimizle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin proje çalışmalarına destek olmak istiyoruz. Sizden ricam bu fırsatları iyi değerlendirmeniz ve verim almanızdır.” diye konuştu.

09-10-201709-10-201709-10-201709-10-201709-10-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.