BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın?" Yarışması Başladı

Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın?

Ülkemizde özel eğitim alanında farkındalık oluşturmak için Özelim Eğitimdeyim mobil uygulaması üzerinden Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın?" resim yarışması başlıyor. 3 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak olan yarışmanın son katılım tarihi ise 17 Temmuz 2020'dir.

Bakanlığımız Pandemi sürecinde yanlarında olduğunu ifade eden duygu ve düşüncelerin resim yoluyla anlatılması konulu yarışma Öğrenci ve Aile Kategorisi ile Öğretmen/Okul olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleştirilecektir. 

Yarışmada iki kategoride ilk üçe girenlere ödül olarak 6 adet tablet, mansiyon ödülü olarak toplamda 15 adet kulaküstü kulaklık verilecektir.

Yarışmada bir ilke imza atılarak Genel Müdürlüğümüz tarafından geliştirilen yazılım sayesinde katılımcılar resimlerini uygulamaya şahsen yükleyecek ve yüklenen resimler (kontrolden geçtikten sonra) uygulama kullanıcıları tarafından halk oylamasıyla belirlenerek üst seçici kurula gidecektir. 

Uygulamayı indirmek için;

Play Store'den indirmek için tıklayınız.

Apple Store'den indirmek için tıklayınız.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.