BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTELCİLİK’TE “KAZAN DEVİR TESLİM TÖRENİ”

OTELCİLİK’TE “KAZAN DEVİR TESLİM TÖRENİ”

İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2016/2017 öğretim yılı “Kazan Devir ve Teslim Töreni” okulda yapılan bir dizi etkinliklerle gerçekleştirildi.

Okul bahçesinde yapılan törene Maarif Müfettişleri başkanı Tuncay Erdoğan ile çok sayıda davetli ve öğrenciler katıldı.    Törende bir konuşma yapan okul müdürü Ayhan Vural “Bir emanet olarak aldığımız evlatlarımızı bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim öğretmenlerim ve personelim ile yetiştirerek onların daha kendinden emin ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim etmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Öğrencilerinden hayata dair isteklerini sıralayan Vural “Sağlığınız, mutluluğunuz ve ahlaklı ve başarılı olmanız sizden sahip olmanızı istediğim 3 şeydir. Hızla değişen dünyada değişimi kavrayınız. Sizlerden dürüst adil iyi insan değer ve tutumlara bağlı olmanızı arzuluyorum” dedi.

Bolu Turizm Otelcilik yarınların güçlü, müreffeh ve büyük Türkiye’sinde ülkemizin en önemli mesleki kurumlarından birisidir diyen Vural “Bolu’da ki otel müdürlerimiz aşçı başlarımız okulumuz mezunudur. İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mesleki eğitimi ile önde gelen kurumlardan biridir” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından ilk olarak İzzet Baysal Mutfak Şenliği ödülleri verildi. Mezuniyet ve başarı belgelerinin takdiminin ardından mezuniyet andı okunurken, kazan devir teslimi ve kep atma töreni yapıldı. Tören sonunda davetlilere mezuniyet pilavı ikram edildi.

05-04-201705-04-201705-04-201705-04-201705-04-201705-04-2017 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.