BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ZİYARETİ
02/12/2014 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya ile birlikte Bağışçılar Vakfı Anaokulunu ziyaret ettiler.![OKUL ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_02162051_manet.jpg)
Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya Bağışçılar Vakfı Anaokulunu gezerek öğrenciler ile birlikte vakit geçirdiler.Çocukların yaptıkları etkinliklere bakarak onları tebrik ettiler.