BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLER ODASI; ORHAN GAZİ ORTAOKULU
![ÖĞRETMENLER ODASI; ORHAN GAZİ ORTAOKULU](/meb_iys_dosyalar/2019_09/20185542_DSC_0077.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe Orhan Gazi Ortaokulunu ziyaret ederek okul öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler.
Öğretmenler odasında okulumuz öğretmenleriyle bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda '2023 Eğitim Vizyonu' doğrultusunda Orhan Gazi Ortaokulu ve ilimizde yapılan eğitim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.