BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLER ODASI; ATATÜRK İLKOKULU
![ÖĞRETMENLER ODASI; ATATÜRK İLKOKULU](/meb_iys_dosyalar/2019_06/27101719_DSC_0356.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek okul öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler.
Öğretmenler odasında okulumuz öğretmenleriyle bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda '2023 Eğitim Vizyonu' doğrultusunda Atatürk İlkokulu ve ilimizde yapılan eğitim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.