ÖĞRETMENLER ODASI: ABANT İLKOKULU
![ÖĞRETMENLER ODASI: ABANT İLKOKULU](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23133144_DSC_0041.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe Abant İlkokulu'nu ziyaret etti. Milli Eğitim Şube Müdürümüz Recai Yörük'ün de bulunduğu ziyarette başarılı eğitim modeliyle örnek teşkil eden 1-C sınıfına girerek sınıf öğretmeni ve öğrencilerle sohbet etti.
Öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle buluşan Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; okul idarecileri ve öğretmenlerle yaptığı sohbette 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda Abant İlkokulu ve ilimizde yapılan çalışmaları konuştu. Öğretmenlerle Abant İlkokulu ve Bolu'da devam eden eğitim öğretim faaliyetlerini istişare etti.