BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENİM ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

ÖĞRENİM ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

9 Mart Perşembe günü Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’in de katılımıyla İl ve İlçe Halk Eğitim Merkezi  ve ASO Müdürleri ile ilimizde gerçekleştirilmesi düşünülen “Öğrenme Şenliği” nin ön toplantısı yapıldı.

 

Bahar aylarında yapılması planlanan ana teması “öğrenme” olan şenliklerde gerçekleştirilecek olan etkinlikler sadece usta öğretici marifetiyle değil aynı zamanda kursiyerlerin de katılımıyla olacak.

 

Öğrenme Şenliklerinde açılacak olan stantlarda aile eğitimleri, işaret dili eğitimi, hasta ve yaşlı bakımı eğitimleri, sağlıklı bir yaşam için yapılması gereken temel egzersizlerin gösterimi, bahçe ve tarım bitkileri tanıtımı, doğru nefes alma teknikleri, hafıza güçlendirme ve hızlı okuma tekniklerinin gösterimi, kültür fizik hareketleri, temel cilt bakımı, obeziteyle mücadele amacıyla beslenme ve diyet programları, enerji tasarrufu ile yenilenebilir enerjiye ilişkin bilgilerin öğretimi yapılacak. Mini bilgi yarışmaları düzenlenecek. 

10-03-201710-03-201710-03-201710-03-2017

 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.