BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
![ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ](/meb_iys_dosyalar/2019_04/15103556_IMG-20190228-WA0013.jpg)
Gerede İbrahim Hilmi Koçbeyoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimiz Kezban Er, Ankara’da yapılan TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasında Değerler Eğitimi alanında ‘X Kuşağından Z Kuşağına Sosyal Medya Paylaşımlarının Değerlerimiz Açısından Karşılaştırılması’ adlı projesiyle Türkiye üçüncüsü oldu. İlimizi Türkiye Finalinde başarıyla temsil ederek gururlandıran öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.