BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizden Mersin Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonasında Madalya Şov

Öğrencilerimizden Mersin Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonasında Madalya Şov

Mersin'de 30 Eylül- 2 Ekim tarihleri arası düzenlenen Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonasında öğrencilerimiz başarılarıyla Türkiye Şampiyonasına damga vurdu.

Canip Baysal Lisesi öğrencimiz Atiye Berra Karademir Genç Kızlar Genel Tasnif, Denge ve Yer Aleti kategorilerinde birinci, Bolu Spor Lisesi öğrencimiz Sevgi Seda Kayışoğlu Büyük Kadınlar Genel Tasnif, Denge ve Yer Aleti kategorisinde Seda birinci, Bolu Atatürk Lisesi öğrencimiz Uzay Gökgöz Genç Erkekler Yer Aleti kategorisinde birinci, Bolu Atatürk Lisesi öğrencimiz Metehan Kartın Genç Erkekler Atlama ve Paralel kategorilerinde birinci Yer Aleti kategorisinde ise ikinci, 100.Yıl Ortaokulu öğrencimiz Bahadır Çimen Yıldız Erkekler Kulplu Beygir kategorisinde ikinci, Kanuni Anadolu Lisesi öğrencimiz Ahmet Baki Karadayı Yıldız Erkekler Atlama kategorisinde ikinci, Kanuni Anadolu Lisesi öğrencimiz Poyraz Efe Bulut Yıldız Erkekler Yer Aleti kategorisinde ikinci olarak büyük başarılara imza atmışlardır.

Bizlere bu büyük başarıları yaşatan başta öğrencilerimizi, ailelerini, antrönerlerini ve emeği geçen herkesi tebrik eder Bolu Eğitim Ailesi olarak başarılarının devamını dileriz.

03-10-202203-10-202203-10-202203-10-2022

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.