Öğrencilerimizden Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası'nda Madalya Şov
![Öğrencilerimizden Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası'nda Madalya Şov](/meb_iys_dosyalar/2024_04/01201921_whatsappimage20240401at17.42.35.jpg)
26-28 Mart tarihlerinde Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Erzurum Kandilli'de düzenlenen Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası'nda öğrencilerimiz başarılarıyla damga vurdu.
Öğrencilerimizin kıyasıya mücadele ettikleri yarışmada; Gerede Anadolu Lisesi'nden 7 öğrencimiz, Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi'nden 1 öğrencimiz, Yeni Mahalle Ortaokulu'ndan 2 öğrencimiz, Esentepe Ortaokulu'ndan 3 öğrencimiz ve Seviller Ortaokulu'ndan 1 öğrencimiz olmak üzere 14 öğrencimiz sahne aldı.
2 gün süren müsabakalarda öğrencilerimiz 3 Altın, 7 Gümüş, 5 Bronz, 4 adet 4. lük Bronz madalya olmak üzere toplam 19 madalya ile yarışmayı tamamladılar.
İlimizi başarı ile temsil eden öğretmen ve öğrencilerimiz tebrik eder başarılar dileriz.