BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ TÜBİTAK PROJE YARIŞMALARINDA

ÖĞRENCİLERİMİZ TÜBİTAK PROJE YARIŞMALARINDA

Bu yıl 51. si düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda ilimizden 6 proje kabul aldı.

Bolu Sosyal Bilimler Lisesi 2 proje, Bolu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1 proje, İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 proje, Bolu Fen Lisesi 1 proje ve Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1 proje ile ilimizi Ankara'da 09-12 Mart tarihlerinde düzenlenecek bölge seçmelerinde açacakları standlarla temsil edecekler.

Sosyal Bilimler Lisemizde Edebiyat ve Sosyoloji alanlarında proje hazırlayan öğrencilerimiz; Özge TÜRKMEN, Damla GÜLEN ve Şevval ŞAYER ile rehberlik çalışmalarını yürüten öğretmenlerimiz Sedat KOCAKAYA ve Fatih HAYKIR'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Bolu Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde Tarih alanında proje hazırlayan öğrencilerimiz; Sümeyye Şener ve Elif Peker ile rehberlik çalışmalarını yürüten öğretmenimiz Hüsne Kara'yı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde Matematik alanında proje hazırlayan öğrencilerimiz; Sümeyye Göktaş ve Zeynep Ebrar Lülleci ile rehberlik çalışmalarını yürüten öğretmenimiz Vedat İrge'yi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde Teknoloji Tasarım alanında proje hazırlayan öğrencilerimiz; Muhammet Emin Gerim ve Muhammet Yaman ile rehberlik çalışmalarını yürüten öğretmenimiz Mehmet Aslan Kusnacı'yı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Bolu Fen Lisemizde Fizik Branşında proje hazırlayan öğrencilerimiz; Kübra Bilen ve Öykü Özkazanç ile rehberlik çalışmalarını yürüten öğretmenimiz Selma Ünal'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.