BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz Bolu Bilim Sanat Merkezi'nde Gelişiyor, Üretiyor
![Öğrencilerimiz Bolu Bilim Sanat Merkezi'nde Gelişiyor, Üretiyor](/meb_iys_dosyalar/2023_05/04095750_11.jpg)
BİLSEM, öğrencilerimizi her alanda geliştirmeye devam ediyor.
Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra bilim ve sanat alanında da öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmeye ve katkı sağlamaya devam ediyor.
BİLSEM'de uygulanan ders içerikleri; teorik ve uygulamalı eğitimlerle öğrencilerimizi destekleyerek onların daha donanımlı olmalarını ve çok yönlü gelişimlerini sağlanmaktadır.