BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Narko Takip Ekip Üyeleri Bilgilendirme Eğitim Semineri
![Narko Takip Ekip Üyeleri Bilgilendirme Eğitim Semineri](/meb_iys_dosyalar/2022_12/01142753__DSC5504.jpg)
Bolu Valiliği koordinasyonunda Müdürlüğümüz, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ve Bolu İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği organizasyonunda düzenlenen okullarımızda kurulan Narko Takip Ekip Üyelerine Bilgilendirme Eğitim semineri Müdürlüğümüz Konferans salonunda gerçekleştirildi.
Seminere, idareciler, öğretmenler, ilgili kurumlar ve veliler katıldı.