BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi Türkiye'de ISO 45001 Belgesi Alan İlk Okul Oldu

Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi Türkiye'de ISO 45001 Belgesi Alan İlk Okul Oldu

Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi, ISO 45001 : 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi denetimlerini başarıyla tamamlayarak, Türkiye'de bütün resmi ve özel okullara arasında bu belgeyi almaya hak kazanan ilk okul olmuştur. Sertifikasını Bolu Valisi Ahmet Ümit'ten alan ve bu başarılı çalışmayı yürüten Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu üyelerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.  

Kurul Üyeleri:

Bayram YILDIZ          Okul Müdürü

Şinasi TAŞDAN           Okul Müdür Yardımcısı

Ümit ŞENGÜL             Yönetim Temsilcisi

Sibel ATAÖVER           Çalışan Temsilcisi

Serpil YUSUFOĞLU     Çalışan Temsilcisi

Selma ÇANKAYA         FKB Öğretmeni

Nurhan DEMİRAY       Destek Elemanı

Nevriye KARAGÖZ      Görsel Sanatlar Öğretmeni

Güzide KARLI            FKB Öğretmeni

 

iso 45001 Belgesi bir kuruluşun yaptığı faaliyetlerde İş Sağlığı Güvenliği kurallarına uygun hareket ettiğini iş kazalarını önlemeye yönelik politika prosedürlerinin olduğunu gösterir bir belgedir.  iso 45001 Belgesi kuruluşun yaptığı faaliyetlerde iş güvenliği tehlike ve riskleri belirlenmiş ve bu tehlike ve riskleri azaltamaya yönelik gerekli planlamaların yapıldığı iş güvenliği risklerinin kabul edilebilir yasal mevzuat sınır değerlerine getirildiğini gösterir. 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.