BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİKLER YAŞAMA GİRİŞİYOR

Ziyarette Bolu Bağışçılar Vakfı ve Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ortaklığında hazırlanan “MİYAGİ (MİNİKLER YAŞAMA GİRİŞİYOR)” projesi konuşuldu.  
MİNİKLER YAŞAMA GİRİŞİYOR

Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yamaner, Nahit Abak, Ervin Akdağ, Genel Sekreter Öznur Akkaya ve Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Haluk Yerlikaya Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i ziyaret etti.

Ziyarette Bolu Bağışçılar Vakfı ve Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ortaklığında hazırlanan “MİYAGİ (MİNİKLER YAŞAMA GİRİŞİYOR)” projesi konuşuldu.  

AMAÇ GİRİŞİMCİLİK RUHUNUN AŞILANMASI, YAŞAM BECERİLERİNİN KAZANDIRILMASI

İlk defa Bolu’da hayata geçirilecek proje, öğrencilere girişimcilik ruhunun aşılanması ve yaşam becerilerinin kazandırılması amacıyla Bolu Bağışçılar Vakfı, Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Koç İlkokulu paydaşlığında yürütülecek. Projeyle çocukların girişimcilikle ilgili farkındalıklarını arttırmak, aile ve toplumla etkili işbirliği becerilerini güçlendirmek amaçlanıyor.

28 HAFTA BOYUNCA HAFTADA İKİ KEZ

 Projenin uygulanması ders saatlerinden bağımsız, öğretmen ve uzmanlar rehberliğinde ve ailelerin katılımıyla ayrıca proje çalışmaları 28 hafta boyunca haftada 2 kez uygulanacak.  Öğrenciler “MİYAGİ” projesiyle; özgüven, gözlem, girişimcilik, farkındalık, yaratıcılık, empati kurma, sorumluluk alma, karar verme, liderlik ve daha birçok konuda eğitim alacaklar.  

03-10-201703-10-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.