BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ SPORCULARIMIZDAN ZİYARET

MİLLİ SPORCULARIMIZDAN ZİYARET

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Küçükler ve Türkiye Yıldızlar Şampiyonalarında 11 Yaş Genel Kategorisinde Türkiye Dördüncüsü olan Efe Metehan Yavuz ve 16 Yaş Genel Kategorisinde Türkiye Dördüncüsü olan Okan Özsakallıoğlukazandıkları bu başarı ile  Milli Takıma seçildiler.

 Milli Sporcularımız Efe Metehan Yavuz, Okan Özsakallıoğlu, Köroğlu Satranç Kulübü Başkanı Akın Ateş, Türkiye Satranç Federasyonu Bölge Temsilcisi Yücel Yıldırım, Bolu bilim Koleji Müdürü Selami Terzioğlu, sporcularımızın velileri Metin Özsakallıoğlu ve Ömer Yavuz Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret ettiler.

 

Milli sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik eden Milli eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, sporcuların başarı hikayelerini dinledi. İlerleyen yaşlarında daha büyük başarılara imza atarak hem Bolu’yu hem de Türkiye’yi satrançta temsil edeceklerine inandığını söyledi. Ziyaret karşılıklı hediyeleşmelerle son buldu. 

16-02-201716-02-201716-02-201716-02-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.