BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

 

  27.10.2016 Çarşamba günü Bolu Müzik Eğiticileri Derneği Yöneticileri Prof. Dr. Uğur ALPAGUT, Prof. Dr. Dolunay Akgül Barış, Öğretim Görevlisi İlknur Karageyik ve Bağışçılar vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e ziyarette bulundular.

  Ziyarette “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında  2016-2017 eğitim öğretim yılında okullarımızda gerçekleştirilecek olan etkinlikler ve açılacak kurslar hakkında bilgi alışverişinde bulunulup  yol haritası belirlendi.

  “Okullar Hayat Olsun” projesinden beklenen yararlar :Okul bina ve eklentileri ile okul bahçelerinden yeterince yararlanılması, okul – aile ilişkisi ve ailelerin okula aidiyetlerinin güçlendirilmesi, halkın artan mesleki, sosyal ve kültürel hizmet talebinin karşılanması, hayat boyu öğrenmenin yaygınlaştırılması, ülke kaynaklarının etkin kullanılması, okulların okul bina ve bahçelerini okul saatleri dışında kullanarak hizmet üretmeleri, kamu birimleri arasında işbirliğinin kurumsallaşmasına katkı sağlanması, toplumun öğrenme imkanlarının genişletilmesidir.

 

  Proje Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü, Müzik Eğitimcileri Derneği ( MÜZED ), Belediye Başkanlığı ve Bağışçılar Vakfı işbirliğinde yürütülmektedir.

28-10-201628-10-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.