BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ´İN KARNE MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ´İN KARNE MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

2016-2017 öğretim yılını bugün tamamladınız. Umuyorum ki emeklerinizin karşılığını aldınız. Şimdi yaklaşık 180 iş günü süren eğitim öğretim yılı maratonunun yorgunluğunu 3 ay sürecek yaz tatilinde atacaksınız. 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerimiz için yaz tatili, bir okuldan mezun olmanın yanında yeni bir yolculuğun ilk adımı da olacak. Heyecanınızı yürekten paylaşıyorum.  12. Sınıf öğrencilerimize LYS’de tekrar başarılar diliyorum.   

Sevgili Öğrenciler, 

Öncelikle dinlenin; yoğun ders çalışması temposu içinde özleyip de yapamadıklarınızı yapın: Güzel bir film izleyin mesela ya da güzel bir kitap okuyun, arkadaşlarınızla eğlenin ama gelecek yıl için hazırlık yapmayı da unutmayın. 

İdeal bir gelecek kendini sürekli yenileyen, sorunlara çözüm arayan, duyarlı, fedakâr nesillerle mümkündür.  Birbirini sevin, ailenize ve çevrenize karşı saygılı olun. Sizler bizim yarınlarımız, umudumuzsunuz. İYİ TATİLLER

Değerli Anne ve Babalar,

Çocuklarınıza değer verdiğinizi onlara her an hissettirin. Korku kaygı ve hayallerini paylaşın. Onların sağlıklı kişiliğe sahip birer yetiştin olmaları; sizlerin onlara verdiğiniz değerle, kazandırdığınız özgüvenle mümkün. Elbet hatalar da yapacaklar, onların hep yanında olun; Bazen hatalardan alınan dersler daha kalıcıdır. Unutmayın biz o yoldan geçtik ama onlar da kendi yollarında yürüyecekler. Çocuklarınızla güzel bir tatil geçirin.   İYİ TATİLLER

Değerli Öğretmenlerim, 

Sizler de yoğun bir eğitim öğretim yılından sonra seminer çalışmalarına, ardından yaz tatiline başlayacaksınız. Emeklerinizin karşılığı size değen gülüşler, ellerinize uzanan ellerdir.  Bir öğretmen bir gence çok şey öğretir. Sizler onların hayat rehberisiniz. İdeallerinden uzaklaşmayan, mesleğini canı gönülden seven öğretmenim, İYİ TATİLLER.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.