BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ´ İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ´ İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

      Bağımsızlığımızın,Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin  öncüsü olan TBMM´nin açılışının 96. Yıl dönümünü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza bayram olarak armağan ettiği bu mutlu günü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

     Türkiye Büyük Millet Meclisi bir milletin varolma mücadelesinin başlatıcısı olmuş,"Ya İstiklal,Ya Ölüm"düsturuyla kanının son damlasına kadar savaşan kahraman Türk Milletine önderlik etmiştir.

     Sevgili Çocuklar;
     Tüm dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla ilimizde ve ülkemizde kutlanmaktadır.
      Sizler, milletimizin umut fidanları, aydınlık yarınlarımızın sahibi olacaksınız. Bu nedenle sizlerin sağlıklı, eğitimli, mutlu insanlar olarak hayata devam etmeniz birinci önceliğimizdir. İleriki yıllarda Türkiye´yi en iyi şekilde temsil edecek olan sizlersiniz.

      Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğimizi emanet edeceğimiz siz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

                                                                                                                                             Yusuf Cengiz
                                                                                                                                   Bolu İl Milli Eğitim Müdürü

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.