BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YASİN TEPE'NİN YIL SONU MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YASİN TEPE'NİN YIL SONU MESAJI

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını ilimiz genelinde 228 kurumda, 4.092 öğretmen, 50.615 öğrencimiz ile tamamlamış bulunuyoruz.  Yaz tatiline başlayacak olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın tatil sevinçlerini yürekten paylaşıyorum. Tüm çalışmalarımız, yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımızı ve gençlerimizi yeni Türkiye yolunda, ilerlemeye açık, araştıran ve sorgulayan, bilginin hâkimi bireyler olarak yetiştirmek içindir.

Değerli öğrencilerimiz;

Karnenizdeki notları bir yıl boyunca yaptığınız çalışmaların değerlendirmesi olarak görünüz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek için bu tatili fırsata çeviriniz. Çevremizdeki tarihi ve kültürel mirasımız olan yerleri, müzeleri gezin. Doğaya temas edin. Sosyal ve kültürel aktivitelere imkânlarınız el verdiğince önem verin. Yeni hayaller kurun, yeni birilerini tanıyın, görmediğiniz yerler görün, bilmediğiniz şeyler öğrenin, kendinizi dinleyin, kendi sesinizi duyun. Bütün bunlarla beraber mutlaka kitap okuyun. Sizleri seviyor şimdiden iyi tatiller diliyorum.

Sayın Velilerimiz;

Sizler, en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı bizlere emanet ettiniz. Onların iyi bir eğitim alması, kişiliklerinin gelişmesi, şekillenmesi ve iyi bir geleceğe hazır olmaları için büyük özveride bulundunuz. Bugün, çocuklarımız karnelerini alıyor. Unutmayın ki onların aldığı karne hepimizin karnesi. Her ne kadar karnenin üzerinde çocuğun ismi yazıyorsa da hepimizin karnesi.      

Kıymetli meslektaşlarım;

İyiye, güzele ve hakikate dair ne varsa ülkemiz ve çocuklarımız için birlikte başaracağımıza olan inancım tamdır. Sizler üstün gayret ve özverili çalışmalarınızla ülkemiz ve geleceğimiz için önemli olduğunuzun bilinciyle başarılı bir yılı daha geride bıraktınız. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için yaptıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

Bu duygularla, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, kendilerini en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.