BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAŞARILI SPORCULARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAŞARILI SPORCULARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

 

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, ilimizi futbol ve hentbol dallarında başarıyla temsil ederek Türkiye Liseler Arası Spor Yarışmalarında yarı finallere kalan Spor Lisesi Öğrencileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Maarif Müfettişleri Başkanı Tuncay Erdoğan, Şube Müdürlerimiz Mustafa Güldemir, Levent Şener, Yücel Taşdemir, Metin Kandiş ve Saniye Yurtsever katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, spor öğrencileriyle tanıştıktan sonra yaptığı konuşmada “Spor Liseleri çoğu ilimizde yok Bolu’daki Spor Lisemiz kısa zamanda birçok başarıya imza attı. İnşallah ileriki zamanda şehrimizi ve ülkemizi temsil edecek sporcular mezun edeceğiz. Bir ilin gelişmişliği spor kulüplerinin büyüklüğüyle de orantılıdır. Bolu’muzu temsil eden Boluspor’a da bir anlamda Spor Lisemizle altyapı oluşturmuş oluyoruz. Şu an için elde ettiğimiz başarılar başlangıç, bizim nihai hedefimiz Türkiye şampiyonlukları, olimpiyat şampiyonluklarıdır. Sportif başarılar ancak bilinçli ve disiplinli çalışmalarla olur. Milli Eğitim teşkilatı olarak sizlerin çalışmalarınızı daha iyi bir ortamda sürdürmeniz için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Yeni bir Spor Lisesi binası yapmak için gerekli çalışmaları başlattık, önümüzdeki yıllarda okulumuza kavuşacağız. Bundan sonraki çalışmalarınızda sizleri sadece spor alanında değil akademik  alanda da başarılı görmek istiyoruz.”

 

Kahvaltının ardından Okul Müdürü Çetin Akçay, Milli Eğitim Müdürümüze üstünde ismi yazılı 14 numaralı Bolu Spor Lisesi forması hediye ederken, Milli Eğitim Müdürümüz başarılı sporcuların her birine spor çantası hediye etti. 

23-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.