BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF CENGİZ´İN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF CENGİZ´İN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

  2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı’na 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlıyoruz. Yeni dönemin sabahına öğretmeninden, öğrencisine, velisine, idarecisine camiamızın her bir ferdinin ayrı bir heyecanla uyandığını biliyor ve onların heyecanını paylaşıyorum. Her yeni eğitim-öğretim yılı, bizler için yeni bir yolculuk demektir.Bolu’da 228 kurum ve 2459 derslikte başlayacak yeni dönemde 45.491 öğrencimize, 3395 öğretmenimiz ilim, irfan öğreterek yol arkadaşlığı yapacak.

  Umutlarımızı gerçek kılmak ve dünya standartlarını aşacak eğitim hedeflerine ulaşmak için azimle, tüm gücümüzle çalışacağız.

  Başarıyı ve kaliteyi kalıcı hale getirmek,bilimsel, teknik gelişmeleri özümseyip bunları eğitime uygulamak ve bununla birlikte evlatlarımızı geleceğe yön veren, milli değerlerine sahip çıkan nesiller olarak yetiştirmek, taviz vermeyeceğimiz amacımızdır.

  Kıymetli meslektaşlarım ve sevgili öğrenciler başta olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyorum. Yolculuğumuzun Bolu’ ya ve vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

 

Yusuf CENGİZ

Bolu Milli Eğitim Müdürü

 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.