BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEVLANA ORTAOKULU ZİYARETİ

MEVLANA ORTAOKULU ZİYARETİ

 

6  Haziran  Perşembe günü Mevlana Ortaokulu, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Cengiz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette Okul Müdürü Ömer Akı, Müdür Yardımcısı Mustafa Tanrıkulu, Matematik Öğretmeni Ahmet Ünsal, Türkçe Öğretmeni Kübra Kıraç, Teknoloji Tasarım Öğretmeni Erhan Turgut, Beden Eğitim Öğretmeni Hamit Özdamar ve Türkiye genelinde 26 ve 27 Mayıs 2016 tarihlerinde Matematikçiler Derneği tarafından Ankara Bilfen Kolejinde düzenlenen  “2. Türkiye Matematik Proje ve Materyal Olimpiyatları”na Matematik Öğretmeni Ahmet Ünsal’ın rehberliğinde katılarak, “ Örüntülerden Ardışık Sayılarına Kareleri Toplamına”  adlı projesi ile ortaokul öğrencileri arasında 1. olarak altın madalya alan Mevlana Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Enes Çelik ile, “Çokgensel Sayılar İçin Genel Bir Kural” adlı projesi ile 2. olarak gümüş madalya alan Mevlana Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Yavuz Selim Yılmaz katıldı.

Altın ve gümüş madalya alan öğrencilerin, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Cengiz’e projelerini sunmalarının ardından Mevlana Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerince çıkarılan Mevlana Çocuk dergisi Milli Eğitim Müdürümüze tanıtıldı. Okul Müdürü Ömer Akı, Mevlana Çocuk dergisinin özgün bir çalışma olduğunu ve dergi hazırlama ekibi tarafından ciddi bir emek harcanarak hazırlanıldığını belirtti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Yusuf Cengiz başarılı öğrencileri tebrik ederek en kısa zamanda Mevlana Ortaokulunu ziyarete geleceğini belirtti. Hatıra fotoğrafı ile ziyaret sonlandırıldı.

 

 

 

 

 

16-06-201616-06-201616-06-201616-06-201616-06-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.