BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Mesleki Eğitimin Geleceği Çalıştayı'' Gerçekleştiriliyor
![''Mesleki Eğitimin Geleceği Çalıştayı'' Gerçekleştiriliyor](/meb_iys_dosyalar/2024_05/28084239_karacasu.jpg)
Valiliğimiz koordinesinde, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, mesleki eğitimin mevcut durumunu değerlendirmek, karşılaşılan sorunları tespit etmek ve çözüm yolları aramak amacıyla düzenlediğimiz ''Mesleki Eğitimin Geleceği Çalıştayı'' 28.05.2024 tarihinde 10.00-16.30 saatleri arasında Bolu Koru Hotel'de gerçekleştirilecek.