BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'nün başlattığı "1000 Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde Buluşuyor" isimli sanatsal etkinlik projesi ilimizde yürütülmeye devam ediyor. 

Proje uygulama faaliyeti olarak Bolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimiz tarafından Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize sanatsal eğitimler verilmektedir. 

Proje kapsamında devam eden faaliyetleri görüşmek ve değerlendirmek üzere yapılan toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Dr. Sevil Uygun İlikhan, mesleki ve teknik eğitimden sorumlu Şube Müdürümüz Muvafık Kılıç ve proje kapsamında yer alan okul müdürlerimiz katıldılar. 

Toplantıda devam eden eğitim faaliyetleri, salgın döneminde meslek liselerinde okuyan öğrencilerin rehberlik ihtiyaçları, okulların kütüphanelerinin zenginleştirilmesi ve öğrencilerin akademik başarılarının arttırılması için alınacak ilave tedbirler görüşüldü. 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.