BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''M.AKİF_MAKER'' Adlı Robotik Kodlama Takımından Büyük Başarı
![''M.AKİF_MAKER'' Adlı Robotik Kodlama Takımından Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/19112907_d3afd991-8d1a-4e13-9e80-2a7d03bce982.jpg)
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerimizden oluşan ''M.AKİF_MAKER adlı Robotik Kodlama Takımı'' 15 Nisan 2023 tarihinde İstanbul Medipol Üniversitesinde düzenlenen "Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor/FIRST LEGO" yarışmasında yapmış oldukları proje ile hem donanım hem yazılım alanında "Yepyeni Bir Tasarım Yapan Mucitler" ödülünü aldı.
Projede, emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.