BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liseler Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Başladı
![Liseler Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/25095923_kapak.jpg)
Müdürlüğümüz koordinesinde lise öğrencilerimizin düşünme ve bilişsel becerilerini güçlendirmek amacıyla Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi organizasyonunda düzenlenen ''Liseler Arası Bilgi ve Kültür Yarışması'' BİLSEM'de başladı.
21 okulun katılım sağladığı yarışma 2 gün sürecek.
Katılım sağlayan okullarımıza teşekkür eder başarılar dileriz.