BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İZZET BAYSAL VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![İZZET BAYSAL VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_11101543_dsc_0420.jpg)
Hayırsever Ahmet Baysal, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyarette, Vakfın işleyişi ve İlimizde yapılan eğitim yatırımları hakkında bilgiler veren Hayırsever Ahmet Baysal, Milli Eğitim Müdürümüze yeni görevinde başarılar diledi.