BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İZZET BAYSAL ŞÜKRAN GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
![İZZET BAYSAL ŞÜKRAN GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26113758_DSC_0018.jpg)
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Hayırsever Fatih Yamaner arasında iş birliği protokolü imzalandı. Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Hayırsever Fatih Yamaner’in imzaladığı protokol gereğince İzzet Baysal Şükran Günleri Etkinlikleri çerçevesinde dağıtılacak ödüller Hayırsever İş İnsanı Fatih Yamaner tarafından karşılanacak.