BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İzzet Baysal Halk Eğitimi Kurslarımız Öğretmeye-Geliştirmeye Devam Ediyor
![İzzet Baysal Halk Eğitimi Kurslarımız Öğretmeye-Geliştirmeye Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2022_09/22093327__DSC0112.jpg)
Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü kapsamında Müdürlüğümüz ve Bolu İzzet Baysal Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen Klavye Teknikleri, Çocuk Bakım Elemanı, Doğalgaz, Okuma-Yazma Öğretimi ve Temel Eğitimi vb. birçok farklı alanda kurslarımız, usta öğreticilerimizin öncülüğünde 7'den 70'e herkes için bireysel ve mesleki alanda bilgi, beceri ve deneyim kazandırmaya devam ediyor.